Malování a kreslení mě bavilo, kam až má paměť sahá. Doprovázelo mě celým dětstvím, dospíváním a provedlo mě až do dospělosti. Vyzkoušela jsem křídy, olej, pastel...Ale až později mě oslovil akvarel - milník číslo 1.

Druhým důležitým milníkem bylo setkání s Petrou Vojtovou a jejím projektem Double Bubble, kdy se nám povedlo propojit její skvělé nápady s mými obrázky.

Velmi si cením zkušeností při ilustraci knihy Tomáše Racka "Osmero pohádek nejen pro trempulata". Vystihnout atmosféru knihy, konkrétní lokality a především velmi jasnou představu autora byla výzva. Určitě milník číslo 3.

Nemohu pominout mé ilustrátorské setkání se světem aplikací, kde v současnosti pracuji na dvou projektech -EduKids  a  HraVýlety.   

A neustálou výzvou a prubířským kamenem mých výtvarných schopností jsou samozřejmě naše tři děti:-) 

Největším zdrojem inspirace jsou pro mě děti a také mezi ně směřuji nejčastěji své ilustrace. Baví mě akvarelová malba, ale okrajově se zabývám také grafikou a návrhy na pozvánky, oznámení, přání apd. s využitím různých výtvarných technik.

Stále ve mně rezonuje má zatím nenaplněná vize: tvořit prvostupňové učebnice - takové, které by těšily děti a zároveň by byly hodnotným didaktickým materiálem. Tak uvidíme:-)